کارت ویزیت آریا، از ترکیب تیزر تبلیغاتی، فیلم زنده با تصاویر، صداها یا داده های GPS یک خروجی مهییج و فوق العاده زیبا را ایجاد نموده و به مشتری ارائه می نماید. به بیان دیگر پروژه کارت ویزیت آریا، محتوای دیجیتال را با دنیای واقعی می آمیزد و قادر است عناصر فیزیکی و دیجیتال را یکپارچه کرده و در نتیجه تصاویر خیره کننده ای ایجاد نماید. این تصاویر و اطلاعات می توانند در کارت ویزیت، بروشور و یا کاتالوگ قرار گرفته و مصرف کننده را تحت تاثیر خود قرار دهند.

گروه نرم افزاری پاناج، با ترکیب هنر، دیجیتال و واقعیت افزوده موفق به تولید این کارت ویزیت هوشمند و فوق العاده جذاب شده و امیدواریم گامی بلند در جهت رسیدن شما به موفقیت در کسب و کار شما ایفا نماید

پاناج یک شرکت پیشرو در عرصه واقعیت افزوده است که پیاده سازی های عملی و قدرتمندی از این فناوری را به مشتریان خود ارائه می دهد. مهندسان و توسعه دهندگان AR در پاناج از جدیدترین فن آوری های AR برای ایجاد تجربه ای رویایی استفاده می کنند. تیم طراحان UI / UX ما به صورت هنرمندانه ای رابط های بصری را برای کاربران نهایی فراهم می کند تا علاوه بر کارایی، از نمای بصری دلنشین و جذابی برخوردار باشند. همیشه جلوتر از دیگران حرکت کنید.


پس از دانلود اپلیکیشن کارت ویزیت آریا، شما می توانید به عنوان کارگزار یا شرکت در آن ثبت نام نموده و استفاده نمایید.


دانلود برنامه