واقعیت افزوده در صنعت خودرو

یکی از بزرگترین کاربردهای تکنولوژی AR در صنایع مربوط به خودرو و تعمیر و نگهداری از دستگاه های پیچیده می شود. چه یک موتور ماشن باشید چه یک دستگاه MRI،تولید کنندگان خودرو جهت نمایش امکانات خودرو و عرضه ساده تر به مشتریان از AR استفاده می کنند. همچنین تعمیرکار ها با استفاده از هدست ها و عینک های AR می توانند دید گسترده تری از درون دستگاه داشته باشند و اطلاعاتی در خصوص جزئیات دستگاه را حین تعمیر ببینند.

واقعیت افزوده در صنعت مبلمان

استفاده از ایت فناوری در صنعت مبلمان و فرش چندیست که فراگیر شده و خدمات و فواید زیادی را برای این حوزه به ارمغان آورده است.

واقعیت افزوده در صنعت توریسم

در سال های اخیر، تکنولوژی تاثیر بسیار شگرفی بر روی صنعت توریسم گذاشته است. اما تکنولوژی AR بیش از هر چیز دیگری توانسته به آزانس های مسافرتی در جذب مشتری کمک کند.

با استفاده از یک اپلیکیشن واقعیت افزوده، مسافران می توانند پیش از سفر نگاهی به مقصد مورد نظر خود بیاندازند!

واقعیت افزوده در آموزش

با توجه به گسترده شدن کاربرد تبلت ها در کلاس های درس، امروزه مدرسان به استفاده از اپلیکیشن های واقعیت مجازی برای آموزش روی آورده اند. کاربرد اپلیکیشن واقعیت افزوده در کلاس درس به این صورت است که محیط آموزشی را برای دانش آموزان ارتقا می دهد و تدریس مباحثی مانند ستاره شناسی و منظومه شمسی را بسیار راحت تر و ملموس تر می کند.

نمونه کار

نمونه تصویر جهت استفاده به عنوان Target در اپلیکیشن محصولات سخنگو

واقعیت افزوده
واقعیت افزوده
واقعیت افزوده
واقعیت افزوده
واقعیت افزوده
واقعیت افزوده
واقعیت افزوده

قبلی
بعدی